Angličtina | individuální výuka dětí

Pomozte Vašim dětem být o krok napřed
Individuální výuka angličtiny pro děti Brno | Praha
Jak zajistit, aby se Vaše dítě učilo angličtinu, aniž byste museli cestovat do učebny? Naši lektoři Vám ušetří spoustu času! Přijedou totiž za Vámi!
Není nutné ovládat čas ani ho najít, je ale nutné, aby vám čas někdo ušetřil a pomohl Vám tak usnadnit cestu k výuce angličtiny Vašeho dítěte.
Individuální výuka angličtiny Vám pomůže vyřešit tento problém a získat tak potřebný čas pro vzdělávání Vašeho dítěte.
Jistě každý z vás slyšel o možnostech individuální výuky angličtiny nebo soukromé výuce, ale málokdo si uvědomuje opravdové výhody a možnosti takovéto výuky.
Jednou z nich a to opravdu podstatnou výhodou je Vaše úspora času. Tuto výhodu navíc můžete kombinovat přesně podle Vašich potřeb. Individuální výuka angličtiny může nyní probíhat u vás doma! Děti tak nejsou vytrženy z domácího prostředí. Váš osobní lektor přijede na domluvené místo za Vámi. Vy tak ušetříte ne jenom čas strávený dopravou do kurzu angličtiny tam a zpět, ale i čas potřebný k parkování, cenu dopravy a podobně.
Tento ušetřený čas tak můžete věnovat jiné zábavnější činnosti. Proč vozit děti do kroužku když lektor přijede za Vámi?
Pouze tento důvod již stojí za to začít s individuální výukou angličtiny pro děti ještě dnes!
Vašim dětem se budou věnovat profesionální lektoři rodilí mluvčí nebo čeští lektoři u Vás doma!
Pro ty, kteří si chtějí učit anglicky v jazykové škole, ale termíny kurzu jim nevyhovují, je individuální výuka angličtiny řešení.
Výuku angličtiny pro děti si však můžete domluvit i v naší jazykové škole.

Jazyková škola BIEB nabízí možnosti individuální výuky angličtiny v Brně v Praze a to s českým lektorem nebo s rodilým mluvčím.

Podívejte se ještě dnes na stránky www.jazykybieb.cz a získejte přehled o výhodách a možnostech individuální výuky angličtiny s jazyky BIEB.


Picture
Využijte naše zábavné a interaktivní kurzy angličtiny pro děti,
které se zaměřují na výuku dětí moderním přístupem. S naším mladým a
dynamickým týmem učitelů jsme vyvinuli moderní metodu výuky, pomocí
které si děti užijí spoustu zábavy a budou se rády na hodiny vracet

​Kurzy jsou vhodné i pro nejmenší děti ve věku od 6 let
Dále nabízíme také akademickou podporu studentům formou
doučování až do 18 letKurzy vede český lektor
Výuka probíhá v našich učebnách v Brně a Praze
na adrese Králova 9, Brno - Olivova 4/2096, Praha

nebo také KDEKOLIV u Vás doma.


Proč zvolit výuku angličtiny pro děti BIEB?

Lektoři BIEB prochází náročnou přípravou, která prověří jejich jazykové znalosti. Tito učitelé pracují s originálními výukovými materiály a přispívají ke vzdělání Vašich dětí. Naši lektoři Vám nabízí flexibilitu a tak je možná i výuka angličtiny u Vás doma.


 Certifikovaní lektoři angličtiny BIEB

Osvědčená metoda, kterou již přes 10 let s úspěchem praktikuje paní Monika Janištinová. Metoda si dává za cíl stimulovat aktivitu všech smyslů dítěte a naučit ho cizí jazyk způsobem podobným osvojení si mateřského jazyka.Výuková metoda BIEB

Studenti BIEB dosahují vysoce nadprůměrných výsledků i v mezinárodně uznávaných zkouškách, na které můžou být systematicky připravování. Samozřejmostí je sestavení individuálního výukového plánu. 
Garance pokroku

Pro maximální míru individuálního přístupu, intenzity a účinnosti výuky jsou naše kurzy angličtiny pro děti vyučovány pouze v malých skupinách 1 - 3 dětí. V případě absence poskytneme Vašemu dítěti náhradní hodiny.


Max. 3 děti ve skupině


Výhody individuální výuky angličtiny:
 • 10 nebo 15 hodinový kurz, který je určen pro nejmenší děti i mládež
  ve věku 6 až 18 let
 • kurzy vede zkušený český lektor
 • výuka probíhá v našich moderních učebnách v Brně a Praze nebo u Vás doma
 • lektor přijede k Vám domů po celém Brně a Praze zcela ZDARMA.
  V
  ýukou u Vás doma také šetříte náklady na dopravu a dítě se učí v prostředí,
  které zná
 • Demo hodina nezávazně ZDARMA
 • materiály pro výuku ZDARMA

BIEB je záruka Vaší 100% spokojenosti

Malé studijní skupinky angličtiny umožňují dětem bezprostřední kontakt s lektorem, díky tomu je zajištěn individuální přístup ke každému dítěti. Od začátku jsou děti vedeny k aktivnímu používání angličtiny. Děti se učí přirozeným způsobem, zábavnou a hravou formou a od první lekce jsou vedeny k aktivnímu používání angličtiny.


Podle čeho se učíme?

K výuce používáme pouze kvalitní učebnice angličtiny ! Učebnice jsou doplněny audionahrávkami, nebo DVD, sadami obrázků, plakáty a dalšími materiály a jsou vybírány s ohledem na danou věkovou kategorii a znalosti konkrétních dětí.


Učebnice angličtiny mají rozsah od předškolních dětí až po patnáctileté studenty. To zaručuje plynulé pokračování v dalších stupních. Děti navážou v novém školním roce tam, kde před prázdninami skončily.


Jak probíhá výuka?

Výuka angličtiny probíhá, interaktivní formou,. Činnosti se během hodiny střídají tak, aby děti bez problému udržely pozornost a aby je výuka bavila. V případě kurzu angličtiny pro nejmenší většina činností probíhá v pohybu nebo v pohodlné poloze.-nikoli u stolu.

​Reference


Pro naši čtrnáctiletou dceru jsme hledali rodilého mluvčího anglického jazyka a jazyková škola BIEB dokázala nabídnout lektora se kterým jsme spokojeni. Spolupráce s jazykovou školou i lektorem je bezproblémová, vše dobře funguje.

Jitka Odehnalová

Syn (10 let) absolvoval kurz angličtiny pro děti. BIEB učí děti zábavnou a nenásilnou formou, přirozeně, děti se sami zapojují. Syn se na každou hodinu těšil, mně osobně se líbil individuální přístup. Pokrok u syna v angličtině byl znatelný. Za nás určitě doporučuji. Děkujeme.

Klára Janů


Děti | individuální výuka angličtiny
Brno a Praha

Basic Brno s českým lektorem
 Optimal Brno s českým lektorem
 395,-
 395,-  SLEVA  361,-
60 minut
60 minut 
český lektor
český lektor 
Učebna Králova 9, Brno nebo lektor přijede k Vám
Učebna Králova 9, Brno nebo lektor přijede k Vám
10 lekcí 
POSLEDNÍ 3 VOLNÁ MÍSTA
15 lekcí
POSLEDNÍ 2 VOLNÁ MÍSTA
Celkem 3950 Kč 
Celkem 5925 Kč  SLEVA 5425 Kč

Basic Praha s českým lektorem
 Optimal Praha s českým lektorem
 455,-
 455,-  SLEVA  423,-
60 minut
60 minut 
český lektor
český lektor 
OLIVOVA 4/2096, PRAHA 1 nebo lektor přijede k Vám
OLIVOVA 4/2096, PRAHA 1 nebo lektor přijede k Vám
10 lekcí 
POSLEDNÍ 3 VOLNÁ MÍSTA
15 lekcí
POSLEDNÍ 2 VOLNÁ MÍSTA
Celkem 4550 Kč 
Celkem 6352 Kč

Učebnice, které používáme

Picture
Šestidílný kurz angličtiny pro děti ve věku 7-13 let, zvláště vhodný pro ZŠ s rozšířenou výukou jazyků a jazykové školy. Učebnice angličtiny, jež v porovnání s jinými přináší mnohem více jazykového a mezipředmětového učiva. Aktivuje mozkovou činnost dětí prostřednictvím různorodých aktivit, takže se naučí více. 1. díl je určen pro mírně pokročilé děti, které znají malá i velká písmena a mají základní znalosti jazyka (vhodná od 2. třídy ZŠ).

Picture 
Join Us for English je aktualizovaná edice veleúspěšné série Join In. Pěti stupňový kurz je pro žáky velmi zábavný a motivující. Join Us for English obsahuje nová témata, příběhy a písničky. Join Us for English mění výuku angličtiny ve snadnou a zábavnou věc. Šíroká nabídka doplňků zaručuje učiteli takovou flexibilitu, jakou potřebuje.


Picture

Komunikativně zaměřený kurz angličtiny od 6 let vhodný i jako příprava na dětské jazykové zkoušky Cambridge English: Young Learners.​Učebnice obsahuje písničky, příběhy a říkadla, na kterých si žáčci procvičí nová slovíčka, gramatiku a výslovnost. Ale nejen to. Užijí si i moře zábavy.
Kde nás najdete?


Výuka probíhá v moderních prostorách s možností občerstvení zcela ZDARMA!

Centrála BIEB Brno

Učebna Brno
Brno 616 00, Králova 9
Pobočka Praha
Učebna PrahaPraha, Olivova 2/2096774 884 700775 505 299
Doporučujeme


Navštivte také naše stránky JAZYKY BIEBAngličtina děti rodilý mluvčí, individuální výuka dětí | angličtinaněmčina, Online výuka dětí | angličtina, němčina, Metoda výuky BIEB, jak přihlásit dítě,